Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, hogy ha nem jegyzem,...

Az baj, hogy ha nem jegyzem, hogy mikor menstrualok? Ha orvoshoz kellene mennem, es kerne, nagyon nagy baj lenne szamara, ha megmondanam, hogy nem jegyzem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 02:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Legalább az utolsó időpontot jegyezd meg mindig, mert azt mindenképp kérdezi a nőgyógyász. De általában ha valamilyen probléma van, például 72 órás tablettát szeretnél, akkor három alkalommal visszamenőleg tudnod kell. Szerintem nem nagy baj, ha nem jegyzed, én sem teszem. De az utolsó időpont a lényeges:)
2011. aug. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindig egy kis kártyanaptárban teszek egy x-et. Ha rendszeresnek mondható a mentstruációd, akkor nem érdekes. De például az utolsó időpont a méhnyakrák szűrésnél is kell.
2011. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felelőtlenség nem jegyezni. Egy felnőtt nőnek tisztában kel lennie vele, mikor menstruál, milyen hosszú a ciklusa, és így minden rendellenesség könnyebben kiszúrható. és a doki is kérdezi.
2011. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet. Ez annyira alap dolog lenne...

Ha az sem tudod, hogy hány napos a ciklusod, mikor mennyit késett stb, akkor a doki ezzel mit kezdjen?...

2011. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(Most látom, a kell-t egy L-lel írtam, elnézést.)
2011. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Naptárba mindig teszek egy x-et, amikor megjön. Mostanában meg elkezdtem számozni a napokat. xD
2011. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem jegyzem, viszont megjegyzem, az utolsó 8-10 menzesz adatait tudom, dátum, napszak, meddig tartott, szokásos vagy rendellenes valamiért, stb :)
2012. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!