Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most akkor baj lehet? ://

Ez most akkor baj lehet? ://

Figyelt kérdés
Most van peteérésem és a folyásomnak enyhén kellemetlen szaga van(savanyú vagy nem is tudom), de csak a bugyimon. Úgy értem, hogy mielőtt elmegyek fürdeni, az ujjammal odanyúlok, mármint a puncimhoz, de akkor semmi szaga nincs, szagtalan. Most akkor ez probléma? :/
2011. aug. 22. 23:51
 1/4 anonim válasza:
fehér folyásod van vagy vérzel? bocsinem vagyok nő. csak barátnőmet szoktam kérdezgetni mert érdekelnek az ilyenek. neki csak párszor van ilyen aztmondja. nagyon ritkán. szóval szerintem semmi bajod. hisz van amikor a vérnek is más szaga vagy íze van.. jóó xd ezt most nem úgy értem h a menstruációnak hanem pl ah megvágod magad stb :D
2011. aug. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendes folyásom van, nem vérzek :DD :)) nekem se mindig ilyen, csak ritkán :O :)) köszi a választ :))
2011. aug. 23. 00:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként én úgy tudom, az egészséges folyásnak savanykás illata van.
2011. aug. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és igen, kicsit ilyen savanykás.
2011. okt. 8. 19:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!