Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdjek el tampont használni?

KiaraMira kérdése:

Kezdjek el tampont használni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 16 éves vagyok, és félek a tampontól (hogy nem tudom leszedni...:S) tudom, sokan azt mondják ez hülyeség, de akkor is bennem van..:S viszont már egy csomót gondoltam rá, h mégis kéne, mert azzal tudok fürdeni, nem kényelmetlen...! anyukám azt mondja, h még ráérek, de minden osztálytársam már ezt használja szinte!! szerintetek gáz, ha én még nem?? és kezdjem el?? jah..amúgy egyszer már kipróbáltam, de kényelmetlen volt és anya azt mondta h akkor biztos rosszul raktam fel, és ne is erőltessem!! (20 perc múlva kivettem..)
2011. aug. 20. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahány éve én használom, azóta egyszer sem volt gond, hogy nem lehet kiszedni:) Ezt úgy is el tudod kerülni, ha felrakás előtt ellenőrzöd a kihúzó madzagot (én mindig egyszer megrántom erősen). Nem gáz, ha még nem használod, használd azt, amit te szeretnél, senki sem erőltethet rád semmit;) Ha érezted, akkor az azt jelenti, hogy rosszul raktad fel, mert igazából nem kéne érezned... bár amikor felrakom én is, akkor mintha én is érezném, de szerintem ez a tudat miatt van, mert később már nem érzem. Ha mégis használni fogod, akkor kezdőként próbálkozz a minivel.
2011. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen, a minivel kezdd, és azt is az első napokban tedd fel, akkor könnyebb. De azért vigyázz, nem sokáig bírja! Amúgy meg kivenni 100-szor könnyebb, mint felhelyezni. A használati utasításon nézd meg jól az ábrát, hogy először milyen irányba kell feltolnod, mert aztán egy kicsit más irányba is kell majd.

Egyébként meg tényleg azt használsz, amit akarsz. Nem menőbb a tampon sem. Arról nem beszélve, hogy én pl. nyilvános wc-kben biztos, hogy nem tennék fel tampont. Jó, kézmosás előtte és utána, de a kilincset is meg kell fogni, aztán meg fertőzzem el magam...

Sok sikert, menni fog! :)

2011. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne azért használj, mert az osztálytársaid is használnak, de tényleg csak tamponnal fürödhetsz strandon, ha menstruálsz.
2011. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!