Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, aki gyógyszer...

Van itt olyan, aki gyógyszer mellett lett terhes?

Figyelt kérdés

tegyük fel, hogy mindent betartott, rendesen szedte, nem volt beteg sem (hányás, hasmenés).


most kezdem majd a 2. hónapot, és elvileg már nem kell máshogy védekeznünk, de azért félek picit:(


2011. aug. 19. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pontosan így jártam. Az Anteovint szedtem, nem hánytam, nem volt hasmenésem. Elkezdtem vérezni és nem múlt el, egyre jobban görcsöltem. Párom elvitt a nőgyógyászatra, mert akkor már nagyon görcsöltem. Megvizsgáltak, kiderült, hogy 7 hetes terhes voltam. Kaparással fejezték be.
2011. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előzőtől kérdezném, hogy a gyógyszer szedése alatt volt menstruációd? Mert ugye terhességnél az elmarad...
2011. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon esetről hallottam, hogy hiába szedte, úgy lett terhes. De aztán beismerte az illető, hogy mégis kimaradt néha pár szem, vagy ment a hasa/hányt vagy utólag rádöbbent, hogy olyan gyógyszert szedett, ami csökkenti a hatást, csak ő annak nem nézett utána. Ha ezeket betartod, tuti, hogy nem leszel terhes.
2011. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
remélem is:)
2011. aug. 29. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
A két gyermekem között szedtem négy évig,nem lettem terhes,most megint azt szedem lassan két éve és nem lettem terhes.Soha nem hagytam ki egy napot sem.És nagyon klassz,hogy napra pontosan tudom mikor jön meg és a menstruációs tünetek is sokkal kíméletesebbek.
2011. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!