Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nő nőgyógyászt keresek,...

Nő nőgyógyászt keresek, ingyeneset. Tudtok ajánlani? Fontos!

Figyelt kérdés

Budapesten. (bár vidéki vagyok, de tudtommal ez nem számít)

Nálunk egyetlen nő van, de sose tudnak időpontot adni hozzá és már nagy a gond, nem várhatok tovább. Segítsetek találni valakit!


2011. aug. 19. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ingyeneset? Hát, sok szerencsét.
2011. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
melyik kerület és mi a gondod pontosan?
2011. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elvileg van körzeti, azt keresd meg. A körzeti orvos tud felvilágosítást adni, hogy ki, merre.
2011. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mindegy melyik kerület, nem pesti vagyok, oda megyek ahol találok. A gondom az állandó folyás, rengeteg. Viszketés, mostanság szinte 4 naponta vérzek is. És ilyenkor nagyon fáj is.
2011. aug. 19. 19:21
 5/12 F.B.I. válasza:
A viszketés és az állandó folyás fertőzésre utal. Ha fehéres jellegű akkor gomba, ha sárgás-zöldes, akkor Baktérium. keress fel minél hamarabb egy nőgyógyászt! Magánrendelésben nincs ingyenes nőgyógyász. menny el egy kórházba és kérdezd meg rendel-e női orvos. a VÉRZÉS milyen jellegű? tampont! betétet kell használni vagy csak pecsételő? hány éves vagy? jársz rendszeresen méhnyakrák szűrésre? nem volt véletlenül egy hevesebbre sikerült aktus a vérezgetés előtt?
2011. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Csak annyit tudok hozza tenni. Ha ilyen jellegu gond van, akkor nem szabad felni a ferfi nogyogyasztol sem. Az orvos erre szakosodott, ezt valasztotta, tisztaban van es neki teljesen hetkoznapi valtak az ilyen jellegu latvanyok. Szoval nem ugy kell felfogni ot, mint a szomszedbacsit aki a fejehez kapna vagy eppenseggel egybol fantazialni kezdene. Szoval nincs mitol felni ferfi nogyogyasztol!!!
2011. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Valószínűleg többféle gondom is van, mert volt már minden színű. A vérzés is változó, van hogy sok van hogy alig. 25 éves vagyok, sosem voltam semmilyen vizsgálaton. Félek az orvosoktól, a férfiaktól is, a férfi orvosoktól meg duplán ugyebár.

Nincs itt senki aki nőhöz jár valahova?

2011. aug. 19. 21:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Magándorvos nem jó?
2015. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ingyenest nem tudnék
2015. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak magánt tudnék
2015. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!