Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs egyáltalán folyásom,...

Nincs egyáltalán folyásom, viszont ha szeretkezünk, fehér váladékos lesz a párom pénisze, pangó váladék lehet?

Figyelt kérdés
Lehet ez gomba,ami azért nem folyik ki,mert annyira sűrű,vagy mi lehet?
2011. aug. 18. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor elélvezel, akkor egyes nők bőséges méhnyakváladékot "termelnek", ami lehet fehéres színű is. Ha egyébként nincsenek panaszaid, pl. kellemetlen szag vagy folyás, viszketés, akkor ez teljesen normális és csak azt jelzi, hogy élvezed a szexet a pároddal.
2011. aug. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor nem élvezem ,akkor is olyan. Még sosem volt orgazmusom,néha jó a szex,de nincs vége,nincs kiemelkedő érzés.
2011. aug. 18. 02:11
 3/5 anonim ***** válasza:
A ciklusod utolsó felében hormonális okokból orgazmus nélkül is egyre sűrübb és fehérebb lesz a méhnyakváladék, tehát ha nem mindig tapasztalod ezt a jelenséget, akkor lehet, hogy csak ez áll a dolog hátterében. Természetesen okozhatja "néma" fertőzés is, ami nem hozza a jellegzetes tüneteket, de ez jóval ritkább és nagyon ritkán esetleg még méhszájseb is csinálhat ilyet.
2011. aug. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Emiatt ne aggódj,sok lánynak van,ez velejárója.Gondolj bele a fiúdnak is fehér és izgatás hatására te is nedvesedsz ami fehér szinű lesz az átlátszó helyett.Még soha nem volt orgazmusod???Ezt tudja a párod?Nekem is nagyon sokáig nem ment a dolog,mikor még kezdő voltam....csak azért írtam neked.Valamelyik lánynak nem megy a dolog,csak a csikló izgatásával sex közben és ezt álltalában a fiúk is nagyon élvezik,totál beindulnak tőle,ha dörzsölgethetnek odalent az aktus közben.Sok síkosító,finom ujjak simogatása és kész!!!!Próbáld ki.
2011. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mubby23 válasza:
nekem sincs folyásom, és nekem is ha szeretkezünk akkor nagyon kellemetlen szagú fehéres valami lesz a párom péniszén. minket nagyon zavar a kellemetlen illat miatt, de az orvosom azt mondta már helyrejöttem a gombából. ezért nem értem az egészet.
2012. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!