Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati eszközöket hol...

Nőgyógyászati eszközöket hol tudok venni szexuális játékokhoz?

Figyelt kérdés
Néhány különböző méretű és típusú speculumot szeretnék vásárolni, a párommal szívesen játszanánk doktorosat. Egyszer már elcsent egy műanyagot az orvosától, de az sajnos eltört, vagy újat, vagy időtálló fémet szeretnék venni. Szexboltban horribilis az ára, orvosi oldalról ~200 Ft sincs az eldobható, de nem szállítanak magánembernek. Gyógyszertárben, ápolási boltban érdemes próbálkoznom?
2011. aug. 16. 17:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
szerintem próbálkozz patikában, gyógyászati segédeszközöket forgalmazó boltokban
2011. aug. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

szerintem meg próbálkozz valamelyik pszichiáternél,


LOPSZ? hogy a fenébe jössz te ahhoz hogy más dolgát elvidd? mások rákosan mennek az orvoshoz, betegen és te ellopod az orvos eszközeit hogy hancurozhass? nem szégyelled magad ?! ha nem bírod kifizetni ellopod? mit képzelsz magadról? undorító vagy? na ilyenkor kellene visszamenni a középkorba, és levégni a karját vagy a kezét a lopásért, de lehet hogy mást is, akkor nem lenne kedve orvososat játszani.

2011. aug. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Sztem ebben nincs semmi rossz, a két emberre tartozik, hogy mit csinálnak a hálószobában. Az ő dolgok. Ha ők ezzel felpezsdítik a szexuális életüket akkor hajrá. Lehet ez most hülye kérdés, de ha erre "beindulsz" akkor a nőgyógyásznál hogy érzed magad?


Amúgy meg Kés/Alatt című sorozatban Kimber Henry szintén erre bukott, nem véletlen járt Christian Troy plasztikai sebésszel...

2011. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
SZTK-ra élvenckedni. Ez teljesen új.
2011. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Képes volt ellopni egy kacsát az orvosától?! Hát ez beteg b*sszus... A nőgyógyászati vizsgálat közben is elélvez?
2011. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Sztem ebben nincs semmi rossz, a két emberre tartozik, hogy mit csinálnak a hálószobában."

ja amíg nem lopnak meg másokat addig magánügy. De amikor már meglopják a korházat akkor már nem, ja sztem simán elképzelhető hogy feljelentést tett a korház, remélem elkapják őket

2011. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
tényleg vizsgálat közben akkor elélvez????
2011. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
lopós qrva
2011. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
miért nem reagál a kérdés írója?
2011. aug. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Elsüllyedt :)) Jobb is. Speculum helyett egyébként javaslok egy jó vastag seprűnyelet tágítónak :) könnyebb beszerezni
2011. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!