Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megyek nőgyógyászhoz,...

Ha megyek nőgyógyászhoz, akkor nem gáz, ha szőrös odalent?

Figyelt kérdés

Nem teljesen, mert nagyobb részét borotválom, de egy részén szőrös, és én cikinek érzem, hogy így elmenjek, de anyu nagyon erőlteti...

14/L


2011. aug. 14. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Alapból nem értem, hogy 14 évesen mégis mi a szent szarért kellene borotválni. Az a szőr nem véletlen van ott. Védelmet nyújt és a szellőzést is biztosítja.

Amíg nem élsz nemi életet, felesleges leszedned.

2011. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a nőgyógyász látott már ezerfélét, szőröset és nem szőröset is, 14 évesét és 60 évesét is. gondolhatod, utóbbi nem hiszem, hogy szőrtelenített. :)

szóval egyáltalán nem gáz.

az egyetlen dolog, hogy ha szeretsz szoknyát hordani, akkor mehetsz abban, elég csak felhúzni, nem kell levetni a gatyát.

2011. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30 évesen sem gáz?
2011. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor nagyjából már megnyugodtam.:)

Csak félek, hogy mit csinál a nőgyógyász majd velem.

2011. aug. 14. 23:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmikor sem gáz a szőrös punci. Attól, hogy most éppen a kopasz a divat, attól még nem gáz. Miért lenne az?
2011. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz... sőt, sok mindentől meg tud védeni az a kis szőr odalenn, úgyhogy orvosi szempontból elvileg az az előnyösebb. Mondjuk azt nem értem, hogy a szellőzést hogy segítené, mint ahogy írta valaki, mert én épp az ellenkezőjét tapasztalom.
2011. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó.Csak mert a mai világban már teljesen nem normálisnak érzem magam,mert nem vagyok csupasz.Azt hittem már rajtam kívül nincs is ilyen nő.
2011. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
80%-os: Azért segíti, mert a szőr között tud járkálni a levegő. Viszont ha leborotválod, és ráhúzod a szoros fehérneműt, akkor ott nemigen járkál..
2011. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én se borotválom, eddig egy pasi se kifogásolta:))

És nem is szeretném borotválni, nem akarok úgy kinézni, mint 12 éves koromban. Alapból olyan kislányos maradtam, a mellem se nagyon nőtt meg, legalább ez nőies rajtam. Szerintem marha kényelmetlen lenne mindig borotválni. Eszem ágában sincs. A párom megőrül értem így is.

33N

2011. aug. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászt nem érdekli, hogy milyen a puncid, nem azért van ott, hogy gyönyörködjön benne. Ha máskor nem borotválod, a doki kedvéért sem kell!
2011. aug. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!