Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta mitől tud...

Petefészek ciszta mitől tud megcsavarodni és kifakadni?

Figyelt kérdés

Van egy 6,8 cm- s cisztám a petefészkemben. Erről a méretről azt olvastam hogy már megcsavarodhat és kifakadhat!

Sportolhatok-e élhetek-e nemi életet?

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 13. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
EZT a nögyógasztól kérdezd, itt akárki monhat akármit, a legtöbben nem szakemberek és adott esetben emiatt kerülsz kórházba.
2011. aug. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekemm ugyanez volt a bajom sajnos és velem ez meg is történt...elhalt a petefészkem és ki kellett venni... :( viszont az hogy miért történt ez velem azt mondta az orvos hogy több oka is lehet de pontos választ nem lehet rá mondani.... szerintem sportolhatsz de csak módjával és vigyázz azért ... a ciszta maga egy kifejlett nemi betegségtől is kialakulhat... ha erről biztosan meggyőződtél hogy nem emiatt van a ciszta akkor szerintem igen....(amúgy ha megfordul azt érezni fogod sajnos.... nagyon is) viszont ha ebben a pillanatban sem fáj és nincs semmi ilyen dolog akkor ennek szerintem így az esélye valamivel kissebb....a lényeg hogy ne parázz :) szólj ha valamiben még segíthetek :)
2011. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
bocsi a második vagyok és még hozzátenném hogy ez általába felszívódik magától :)
2011. aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az én dokim azt mondta,h meg is repesztheti a nemi élet a cisztát,de meg is csavarhatja... szóval 2esélyes
2012. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2014. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyan állapították meg a cisztát?
2014. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!