Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradhat egy menses?

Kimaradhat egy menses?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál, nem talált semmi rendelleneset. Csináltam 2 terhességi tesztet is, mindkettő negativ lett. Mégis késik a mensesem, már több, mint 1 hete. Előfordulhat ez? Talán befolyásolhatja a stresszes időszak, vagy valami... de ennyire? Velem eddig ilyesmi még nem fordult elő.
2007. júl. 9. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs okod félni...Velem is történt már ugyanilyen, nekem több, mint 10 napot kellett várni..A terhességi teszt is mutatta és az orvos is! Az meg már tuti biztos!Várj és nyugodj meg! ha görcsölsz rajta, még később fog megjönni! A stressz nagyban befolyásolhatja!
2007. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs okod megijedni. Nekem a szülés előő többször is volt, hogy nem késett, hanem 1 teljes hónapot kihagyott. Az orvos nálam sem talált semmit. Aztán szülés után most már minden hónapban rendesen megjön.
2007. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen: kimaradt, utána a következő hónapban úgy jött meg, mintha sose lett volna gond vele! :o)
2007. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. nekem is volt h 1 hónapot késett
2008. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!