Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől hámlik egy mell?

Mitől hámlik egy mell?

Figyelt kérdés

Teljesen komoly kérdés. 16 vagyok és az elmúlt hónapokban észrevettem h hámlik a mellem... Nem annyira látványosan, de akkoris látszik és nemtudom miért... Nem égtem le, FŐLEG NEM OTT :D

Valaki tapasztalt már ilyet? Mit lehet ellene tenni?

16/L


2011. aug. 10. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán száraz a bőröd a melleden. De jobb ha látja bőrgyógyász, mert több oka lehet.
2011. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetris ***** válasza:
Lehet ez allergiás reakció is, például a műszálas melltartóra, vagy a mosószerre, öblítőre. Valami irritálja a bőrödet. De az is elképzelhető, hogy a melltartó csipkéje, vagy gumija kidörzsölte.
2011. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megijeszteni, de muszáj vele orvoshoz fordulni. Lehet ártalmatlan dolog is, de sajnos súlyos baj tünete is.
2011. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kezd rám jönni a frász :S nődoki kell v elég egy háziorvos?
2011. aug. 10. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Én inkább előbb bőrgyógyászt javasolnék. Ha kell, majd ő tovább küld.
2011. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ha hámlik a BŐRÖD, szted milyen orvos kell??

segítek..bőrgyógyász..

2011. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kösz apa nagyon ügyes vagy és bocs h ilyen hülyének születtem -.- csak mivel azt mondták lehet betegség ezért gondoltam házidokira de oktass ki azért élek ;)
2011. aug. 10. 17:05
 8/8 anonim válasza:
a bőrgyógyász megnézi, felír vmit, megnézi újra, ha betegségre gyanakszik elküld vérvételre vagy más orvoshoz..
2011. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!