Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nátrium-hidrokarbonátos víz...

A nátrium-hidrokarbonátos víz tényleg segíti a nőgyógyászati problémák megoldódását? Ilyen hol lehet beszerezni? és mennyiért?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A nátrium-hidrogénkarbonát (NaHCO3), magyarul szódabikarbóna. Legjobb tudomásom szerint nőgyógyászati problémákra nem, csak gyomorproblémákra jó.

Az ásványvizek szénsavasítására használják.

2009. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a HYPEROL nevű tabletta jó mindenféle fertőtlenítésre, és hüvelyöblítést is lehet vele végezni. Persze erről érdemes az orvossal konzultálni előtte, hogy egyátalán ajánlja-e. Ja igen, és gyógyszertárban kapható, hogy receptre v anélkül- nem tudom.
2009. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Cickafark tabletta nagyon sok nőgyógyászati problémára jó.
2009. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem hinném hogy segítene. De azt tudom,hogy nőgyógyászati problémákra a közönséges konyhasó vagy a tengeri só jó hatással van.Gyógyfürdőkben is alkalmazzák.
2009. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
onnan gondoltam, hogy jó lehet, mert amikor kiskunmajsai gyógyfürdőben voltunk helyre állt a menszim..és azt olvastam, hogy abban a vízben ez található..és erről a rablettáról is hallotam már..és ez tényleg jó?hol lehet beszerezni?mennyiért?minden korban alkalmazható?és a konyhasó??tényleg hatásos??hogy kell alkalmazni?
2009. ápr. 12. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A cickafark tablettát gyógynövényboltban lehet kapni,csak annyit mondasz cickafarktablettát kérsz,az eladó tudni fogja.70 szemes,500ft.Napi 3*2-t kell szedni belöle.Helyreállítja a menzit,erősíti a méhnyálkahártyát és felfázásra is kitűnö,fiatalok és idősek is szedhetik,mivel gyógynövényes és nem gyógyszer.

2009. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és ha ez helyre állítja akkor nem kell dokihoz sem mennem??és ezt utána folyamatosan szedjem?
2009. ápr. 14. 10:41
 8/8 anonim válasza:
Konyhasót,tengeri sót annak idején nekem a doki úgy mondta,hogy a kádat tele engeded vízzel,beleszórsz 50-dkg sót ha már fel oldódott bele fekszel vagy beleülsz nagyon jó gyulladásokra.A bőröd szárazabb lesz,de ezt testápolóval ellensúlyozhatod.
2009. ápr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!