Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért hízunk a fogamzásgátlótól?

Miért hízunk a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Megköti a vizet, fokozhatja az étvágyat is. Nekem pl szénhidrát éhséget csinált, folyton a péksütit meg a kenyeret zabáltam volna :D na meg a csokit, meg mindent:DÉs jó sokat!

Aztán abbahagytam a szedést és minden elmúlt, a súlyom is visszaállt normálisra.

2011. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik étvágyat csinál,d ahoz elég vitamint szedni az is sokaknak nagy étvágyat csinál.Amúgy szerintem ha valaki hajlamos rá,sok vizet tart vissza a fogigátló.Én utóbbiba tartozom.Amint szünteteltettem a bogyit lecsuszott rolam kapásbol 6 kilo,előtte sehogy sem ment és edzésen mindig azon nevettünk h nem izzadtam,másrol meg már folyt,na amiota nem szedem rendesen izzadok és ház az izzadás jo mert sok méreganyag ürül a szervezetből.
2011. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és a szedése közben lehet fogyózni?
2011. aug. 9. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tabletták lényege, hogy olyan hormonális változásokat okoznak a szervezetben, amely egy terhességhez hasonló állapotot eredményez, vagyis tulajdonképpen "terhességet szimulálnak". Mivel terhesség alatt az anya szervezetének a fejlődő magzatot is táplálnia kell, szerintem ezért nőhet meg az étvágy a tabletta szedése alatt.Emellett az is igaz, amit az előttem válaszolók leírtak: a szervezet több vizet tart vissza a fogamzásgátló szedése alatt, nekem is sokszor bedagadt az arcom és a szemeim.
2011. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!