Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gusztustalan kérdés, de...

Gusztustalan kérdés, de sárgás (talán kicsit zöldes) hüvelyváladék mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nincs szaga, nem viszket, meg semmi, de sárga, vagyis inkább sárgászöld. Szerintetek ez mi lehet, fertőzés?


(Tudom, nőgyógyász. Két hét múlvára van időpontom, de azért addig is jó lenne tudni mi ez.)


2011. aug. 8. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Fertőzés.
2011. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Doktorbácsi majd meg fogja mondani.
2011. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, h strandon kaptál el vmit
2011. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztem gonnorhea, vagy másnéven tripper, de csak tipp, az iylen undorító, mondjuk az büdős is, de ha csak most kezdődött nincs rá garancia, hogy pár nap múlva nem lesz oltári büdös darabos túrós...
2011. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 hetet meg ne várj a nődokira, menj másikoz, vagy ordítds le hogy élet halál kérdése!
2011. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az az érdekes, hogy nincs párkapcsolatom, strandra nem járok, és ügyelek a tisztálkodásra is... :S

2011. aug. 8. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Basszus húzzál el a nőgyógyászhoz, ne várjál 2 hetet mert komoly bajod is lehet, sürgősséggel fogadnia kell időpont nélkül is.
2011. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért két hetet én sem várnék, ha bármilyen fertőzésem lenne. Nyugodtan menj el akár az sztk-rendelésre, igaz, kicsit várni kell, nem is nyalják ki a fenekedet, mint egy pénzes magánrendelésen, de szerintem éppen elég, ha megvizsgál és felírja a megfelelő gyógyszert, amitől jó esetben két hét múlva már nem is fogsz emlékezni a jelenlegi panaszodra. Jobbulást!
2011. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz! Egyébként nem írtál semmi gusztustalant!
2011. aug. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
gombafertözés és sürgösen menj orvoshoz mert nekem emiatt volt koraszülésem(hüvelykúppal kezelte a doki)
2011. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!