Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már menstruáció, vagy...

Ez már menstruáció, vagy esetleg kiválthatta valami más? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy ez ugye már menstruáció volt? Vagy esetleg kiválthatta a hideg víz? Nyaralni voltunk, és mikor jöttem ki a vízből, akkor véres volt a bugyim. 37 fok volt, a víz így nagyon hideg volt (20 fok). Előtte 2 hónappal kórházban voltam, nagyon gyenge volt az immunrendszerem. Ez a vérzés 2 napig tartott, de alig volt pár csepp a bugyin, mindig csak akkor látszott, mikor megtöröltem magam ott alul. Ma van a 28. nap, átlagosan úgy hallottam ma kéne megjönnie, nincsenek görcseim (akkor sem voltak) meg ilyesmi, csak pár napja ilyen 3 napra erősödött fel a fehér folyásom, de azóta normális.

12/L


2011. aug. 8. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A menstruációs ciklus sem mindenkinél 28 nap.
2011. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, az volt :) Nyugi elején össze-vissza jön meg, meg általában mindig máshogy. Évek kellenek hozzá, hogy beálljon. Sőt, ha már beállt, akkor is pár mínusz, plusz nap elfogadható.
2011. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!