Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furunkulus létezik, hogy...

Furunkulus létezik, hogy visszahúzódik magától?

Figyelt kérdés
Pár napja intim helyen nőtt egy "nagy pattanásszerű" valami, vagyis éreztem, hogy belülről kemény dudor lett benne. Ahogy utánaolvastam, szerintem furunkulus lehetett. 1-2 napig vigyáztam, hogy ne irritálja semmi, most úgy tűnik, visszahúzódott, már nem fáj. Létezik ilyen? Én úgy olvastam, hogy addig gyűlik benne a genny, amíg kifakad vagy esetleg ki kell vágni.
2011. aug. 8. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem az volt. Mindenesetre a helyedben megmutatnám orvosnak, majd ő eldönti, mi az és kell-e kezelni.
2011. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Most már hiába mutatnám meg orvosnak, mert elmúlt, csak ezért érdekelt, hogy vissza tud-e húzódni magától. Ha újra előjön, megmutatom.
2011. aug. 8. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!