Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova tudok menni evvel?

Hova tudok menni evvel?

Figyelt kérdés

már egy jó ideje fehér, néha krémes, néha nyúlós folyásom van. nem viszket, nem ég, nem csíp. egyszerű folyás csak. régebben azt mondta nekem iskolaorvos, hogy semmi baj, csak használjak tisztasági betétet, de beutal bőrgyógyászatra, ha szeretném. hát szerettem is. ezután elmentem édesanyámmal a bőrgyógy'ra, és megnéztek alul. kaptam egy tablettát, ami semmit nem segített, ugyan úgy folytatódott a folyás.

nőgyógyászatra kell beutaló?


2011. aug. 8. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nem kell menni orvoshoz, hiszen írtad, hogy teljesen normális folyásod van.
2011. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

(ezzel nem akarlak megbántani, de ha még ennyit se tudsz...)

A FEHÉRFOLYÁS teljesen NORMÁLIS!!!!!!! NEM kellet volna orvoshoz menned! Anyukád javasolta, vagy te gondoltad így? Bármelyikőtök is javasolta, annak most mondom, hogy NORMÁLIS!Igaza van az iskolaorvosnak. Ez a fehér folyás azt jelenti, hogy a nemi szerveid " ott belül " rendesen működnek.

2011. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar, éppen elmehetsz nőgyógyászhoz, de valószínűleg ő sem fog mást mondani, mint hogy ez normális. Beutaló nem kell, de időpont általában igen.
2011. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor elnézést, hogy ENNYIT SEM TUDOK, de ha egyszer kifejezetten BÜDÖS, akkor mégis mit gondoljon az ember?:)
2011. aug. 8. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt eddig nem írtad, hogy büdös. Akkor viszont nőgyógyászhoz kell menni.
2011. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

pénteken megyek nőgyógyászhoz.. mire számíthatok?

kenetet vesznek?

2011. aug. 9. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Megvizsgálnak, írnak kúpot.
2011. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. aug. 10. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!