Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom felhelyezni a...

Miért nem tudom felhelyezni a tampoont?

Figyelt kérdés
Eddig mindig betétet használtam, de gondoltam 20 évesen kipróbálom a tampont! Elég erős a vérzésem, de nem rendszeres! Még szűz vagyok (egyszer voltam nőgyógyásznál és azt mondta h nem vagyok szűz, de még nem voltam pasival sehogy se)! Szóval ennek lehet valami köze a kérdésemhez? Vagy csak szimplán túl szűk vagyok?
2011. aug. 7. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem az a gond, hogy szűz vagy. Én is szűz vagyok, mégis tampont használok már kb. 2 éve. A szűzhártya rugalmas, és van rajta egy vagy több kis nyílás, különben a menstruáció sem tudna távozni. .


Én arra tippelnék, hogy amikor megpróbálod felhelyezni a tampont stresszelsz, hogy sikerül-e vajon felhelyezni, talán tudat alatt félsz egy kicsit. Próbláj meg lazítani, vegyél mély levegőt és szépen óvatosan próbáld meg felhelyezni a mini tampont. Értem én, hogy erős a vérzésed, de akkor is érdemes mini tamponnal kezdeni.

A lényeg, hogy lazíts! Ha a méh izmai megfeszülnek nagyon nagyon nehéz felhelyezni a tampont, ezért kell lazítani.

16/L

2011. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én o.b light days-el próbálkoztam mert az volt itthon!!

Ja és az mennyiban akadályozza a felhelyezést hogy túlsúlyos vagyok?

2011. aug. 7. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!