Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy csomòt talàltam...

Egy csomòt talàltam a nyakam jobb oldalàn. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
majd az orvos megmondja
2011. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lehet nyirokcsomó duzzanat, valami fertőzést összeszedtél és ez is okozhatja, de mindenképpen orvoshoz menj el ,Ő majd kideríti az okot.
2011. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A nyirokcsomòtòl lejjebb van,ez lehet komoly is?orvoshoz nem szivesen mennèk nagyon rossz tapasztalataim vannak velük kapcsolatban
2011. aug. 5. 22:16
 4/8 anonim ***** válasza:
mindenképp menj el, anyukámnak jóindulatú daganata volt a nyakában, megműtötték és semmi baja, szerencsére...
2011. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj ne ijesz el,nagyon bepànikoltam.remèlem pàr nap mùlva elmùlik
2011. aug. 5. 22:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Amùgy anyukàdnak milyen nagy volt?
2011. aug. 5. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:

kicsi voltam, nem emlékszem...de menj el dokihoz, mert csak telik az idő, és ha van valami, bár biztos nincs, akkor minél előbb lépni kell.

de semmi olyant nem fognak csinálni veled, amibe belehalsz, vagy nagyon fájna...nem értem mi lehet olyan félelmetes???

2011. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mész orvoshoz, és valami nagyobb gond lesz, akkor még rosszabb tapasztalataid lesznek.
2011. aug. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!