Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellnövekedés . Szerintetek...

Mellnövekedés . Szerintetek normális ez?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és a 70-es melltartó is nagy. 11 évesen már volt szőrzetem, és 12 évesen menstruáltam először. 10 évesen viszont 20 kilót fogytam (68 ról 48 ra). És azóta nem nőtt semmit sem a melle. Most 53 kiló vagyok és 162 centi.Fog nőni még?
2011. aug. 4. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fog még nőni a melled, kb. 20-21 éves korodig. De ha kicsi marad az sem baj, mert úgy is lehetsz nagyon szép.
2011. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
22 éves korodig fogsz fejlődni. 70A-s melltartó nekem is épphogy jó! úgyhogy nyugodj meg :)
2011. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

16/f bocs de idióta vagy! A 80-as szám nem a kosár méretét jelöli,azt a betűk mutatják! :D Ja és a kérdező se írta oda h milyet hord csak az első számot. Igaz nekem sincs nagy mellem csak 75/A-sat hordok de azt legalább szépen kitöltöm és nem lötyög rajtam. Nagyon remélem h még fog nőni és lesz legalább B-s.


L/15

2011. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!