Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nőhetett meg az alhasam...

Mitől nőhetett meg az alhasam tájéka?

Figyelt kérdés
Vékony lány vagyok, mindig is az voltam, soha egy deka feleslegem nem volt. 20 éves vagyok. Pár hónapja (max fél-1 éve) vettem észre, hogy az alhasam táján, a szeméremdombon felett kicsivel nem lapos már a hasam, mint régen, hanem kidudorodik, megnőtt ott a hasam, és ez nem múlik. Nem háj, a hasfalam vékony, ezt nőgyógyász is mondta, hanem a hasam van ott kipuffadva. Kicsit érdekes, idősebb nőknél szoktam látni, hogy megnövekedett ott a hasuk, vékony nadrágokon át nagyon átlátszik. Mitől lehet ez? Megnövekedett a húgyhólyagom vagy a méhem? Kissé idegesít, mert a vékonyabb nadrágok nagyon idétlenül állnak ez miatt már, hogy ott nagyobb a hasam.
2011. aug. 1. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy felpuffadva vagy megduzzadva? Mármint az oka.. ?

Szerintem a legközelebbi nőgyogyis látogatásodnál felhozhatnád. Gondolom nem vagy terhes... ?

2011. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el nôgyógyászhoz ultrahangra ill. gasztroenterológiára is. (Szülés, pláne császár után szokott a méh így megnyúlni.)
2011. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kép kellene, de azt vettem észre h minden szép nőnek egy kicsit ott kiemelkedik oldalnézetből, mintha dagik lennének, de az amúgy szép nekem legalábbis tetszik.
2011. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

11:33 vagyok. na itt van egy kép, amin egy tök szép csaj van. ilyen neked is ?

[link]

2011. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

vagy ő:

[link]

2011. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem a köldököm alatt van kipuffadva, hanem alatta, közvetlenül a szeméremdombom felett, ahol a húgyhólyag és a méh is van. Egyébként nem fáj, meg semmi, csak kissé furcsa. Fogamzásgátlót szedek 2 éve, bár ez úgy tudom, ezt nem befolyásolja, szülni még nem szültem és tudtommal terhes sem vagyok. :D
2011. aug. 1. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor az első két válasz a jó.
2011. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy itt nagyon szigorúan veszik a vizsgálatokat, szinte csak akkor küldenek ultrahangra, ha valaki már halálos beteg, mivel 2-3 hónap várakozási idő van! Gasztroenterológushoz járok, mivel lisztérzékeny vagyok, de legközelebb majd megkérdezem, 1-2 hónap múlva úgyis megyek vissza rutinvizsgálatra.
2011. aug. 1. 12:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a nőgyógyász már látta ezt a kidudorodást? Ha nem, én minél hamarabb megnézetném. Lehet, hogy tök természetes és alkati, de - nem akarlak ijesztgetni - lehet valami durva is (sérv, mióma), amit jobb minél hamarabb nyakoncsípni.
2011. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!