Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok fehér folyás? Menstruáció?

Sok fehér folyás? Menstruáció?

Figyelt kérdés

Lassan már egy éve hogy megjött először, de még mindig nem állt be normálisan. Tehát még sosem volt olyan hogy egymás után 2x ugyanakkor volt. Múlt hónapba 31-én jött meg, és most a napokba azt tapasztaltam hogy sokkal több a fehér folyásom mint szokott, és egy kicsit "hígabb" is ha lehet így kifejezni. EZ lehet a menstruáció előjele is? Mert ugye holnap van 31.-e!


14/L


2011. júl. 30. 11:30
 1/7 A kérdező kommentje:
légyszi valaki :S
2011. júl. 30. 11:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha hígabb a fehérfolyás, az inkább peteérést jelent.
2011. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez most valószínűleg nem a menstruáció előjele? huuu! remélem, mert mennénk jövőhéten fürdeni, és nagyon szeretnék :/
2011. júl. 30. 11:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és akkor ez most lehet egy véletlen egybeesés is? Bocsi hogy ennyit kérdezgetek, de nem vagyok tisztába vele. Apukámmal élek, ő meg nem tud nekem segíteni..
2011. júl. 30. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt biztosra nem lehet tudni, hogy a menstruáció előjele, vagy peteérés, de betét legyen nálad, és ha fürödni mész nyaralásnál, akkor tampont használhatsz.
2011. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :/ :)
2011. júl. 30. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első kettő válaszoló vagyok. Azt elfelejtettem írni, csak akkor használj tampont ha menstruálsz, mert különben kidörzsöli a hüvelyed és könnyen elkapsz fertőzéseket.
2011. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!