Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászt is kötelezi a...

A nőgyógyászt is kötelezi a titoktartás?

Figyelt kérdés
anyával megyek elvileg,én akarom vizsgáltatni magam, a konkrét kérdés az lenne, hogy elmondaná-e anyumnak hogy nem vagyok szűz?
2011. júl. 26. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha megkéred,hogy ne mondja el,akkor nem fogja elmondani.

2011. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász is orvos, ergo rá is vonatkozik az orvosi titoktartás.
2011. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2011. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mikor anyukámmal magándokihoz mentem,elobb behívott engem,kikérdezett,azt mondta,ne féljek elmondani mindent,mert ot kotelezi a titoktartás,aztán megvizsgált,behívta anyukámat,és csak azt mondta neki,hogy nem talált semmi rendelleneset,a szuzességrol nem beszélt.


Az sztk-s orvossal nincsenek jo tapasztalataim,mert a novérke már a váróban elkezdett kínos dolgokat kérdezgetni a betegektol,amik szerintem nem tartoznak másokra,ráadásul,hogy férfiak is voltak a váróban.

Es mikor felfáztam és volt egy kis gyulladásom,a doki a vizsgálatkor azt mondta,hogy majd anyukámnak elmondja,hogy hogyan kell haználni a kúpot.Annyira hulyének nézett,hogy nekem nem mondhatja el.17 éves voltam.

Ráadásul elég kínos volt számomra,hogy anyukám elott kellett ilyenekrol beszélni.

2011. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Es mikor felfáztam és volt egy kis gyulladásom,a doki a vizsgálatkor azt mondta,hogy majd anyukámnak elmondja,hogy hogyan kell haználni a kúpot.Annyira hulyének nézett,hogy nekem nem mondhatja el.17 éves voltam. "


Ha ezt mondja az orvos, akkor te ragaszkodhatsz ahhoz, hogy NEKED mondja el, anyukádnak meg ne.

Elvégre akárkinek mondja, akkor is te vagy az, akinek használnia kell és nem valószinü, hogy anyukád rakná fel.

2011. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A titoktartás minden orvost kötelez. Bár szerintem 14 év alatt meg kell mondani a szülőknek, ha nem szűz egy lány.
2011. júl. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

17 vagyok

kössz a válaszokat

2011. júl. 27. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!