Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betegség ez? Már egy...

Milyen betegség ez? Már egy hónapja van és nagyon aggaszt.

Figyelt kérdés
A hüvelyemnél és a szeméremtesten már lassan egy hónapja hogy fehér pöttyök, hólyagok vannak.A nőgyógyász semicillin-t írt fel nekem, de nem tudtam vele beszélni így nem tudom mi a bajom.Normálisan szedtem, semmi változás nincsen.Nagyon aggaszt hogy még egy hónap alatt sincs semmi változás.
2011. júl. 25. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, és ne hagyd békén, amíg el nem mondja, hogy mi bajod van, és rendesen meg nem vizsgál! Jogod van tudni mi a bajod!
2011. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tudjátok mi a gáz a legtöbb nődokival?! hogy vaktában írja fel a bogyókat kúpokat.Elmész azzal a panasszal hogy viszket ég egyből kapod rá a gombaölő kúpot gyógyszert .Nálam így olt ezt eljátszottuk vagy 5ször (minden hónapban egyszer mentem,egyáltalán nem múltak a tünetek),és nagy nehezen amikor már tiszta ideg voltam elküldött egy hüvelykenetvizsgálatra és kiderült hoyg nincs gombám hanem bacim van amire célirányosan felírtak egy gyógyszert.Hogy én mennyi pénzt hagytam ott fefeleslegesen és hoyg mennyire megviselt ez engem lelkileg,azt hittem hogy candidás vagyok nem ettem cukrot mert már az volt bennem hoyga gomba áthálózta atestemet azért nem múlik el a bajom a gyógyszerektől....

és ez nemcsak nálam van így sok nőt sokáig félrekezelnek pedig csak egy kenetvizsgálat kellene.

nem tudsz menni egy nemibeteg gondozóba? ott legalább kitenyésztenék a kenetet

2011. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez a doki is csinált tenyésztést. de konkrétan nem tudtam meg mi bajom és már eléggé ki vagyok akadva hogy nem múlik. :(
2011. júl. 25. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!