Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy minden egyes...

Normális, hogy minden egyes nyáron 1-2 hónapot kimarad a menstruációm?

Figyelt kérdés
Nyaranta mindig nagyobb terhelés ér, mert fizikai munkát végzek, stresszesebb is vagyok. Ez lehet az oka? Augusztus végén vissza szokott állni normálisan.
2011. júl. 17. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy hány éves vagy, mert amikor én tizenéves voltam, előfordult ilyesmi. Egyszer csak kinőttem, már évek óta tökéletesen rendszeres.


Elvileg a megváltozott terhelés befolyásolhatja ezt is.


Egy ötlet: én korábban menstruációs problémákra ásványi anyag és nyomelem tablettát szedtem (két különbözőt). Sokat segített. Lehet, hogy Neked is szedned kellene, mielőtt elkezdődik ez az időszak. Pl. májustól. De most is szedhetnéd akár. Én úgynevezett Lenkei vitamin boltban vettem, ezt a kettőt:


[link]


[link]


Mindkettőből egyet-egyet.

2011. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
18 vagyok, köszönöm a linkeket :)
2011. júl. 17. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ezzel a panasszal mentem el a nőgyógyászhoz, félrekezeltek, mindenféle gombaölőszerre kidobtam a pénzem, amit keservesen nehéz munkával szereztem meg, és később kiderült (3 év félrekezelés után) hogy PCO-m van. Jobb, ha elmész egy nőgyógyászhoz és felkeresel egy endokrin szakorvost is. Vérvételből minden hormonális probléma kiderül, elküldenek ultrahangra, semmi fájdalmas. Remélem tudtam segíteni, én ezzel a problémával 2-3 évig küzdöttem. először csak nyáron nem jött meg, most meg szeretnék gyereket, de a betegség miatt évente ha 3-4 alkalommal megjön, összetehetem a kezem.

2011. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!