Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan hozzam előre vagy...

Hogyan hozzam előre vagy késleltessem a menstruációt?

Figyelt kérdés
15éves vagyok és még úgy szokott megjönni hogy egyhónapot megjön utána egyet kimarad. és most megjött szóval lehet augusztusba nem jön meg. de ha mégis mit tegyek mert pont a nyaralás közepette jönne meg azt meg nem akarom. késleltessem? v inkább előrehozzam? ezek hogyan lehetségesek?
2011. júl. 15. 08:57
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

Ne csinálj ilyet! Majd beáll magától. Amúgy is csak fogamzásgátlóval lehet szabályossá tenni, de tologatni akkor se ajánlott. Főleg te még csak 15 vagy, nem jó a hormonokat ebben a korban így becsapni!


Esetleg használj tampont nyaraláskor.

2011. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem szedsz gyógyszert nem tudod sem előrébb hozni sem késleltetni, vagy megjön vagy nem

ilyen fiatalon meg ne kezd el gyógyszert szedni én is szívok most miatta eleget, h 17 éves koromtól szedem, ha tudod kezd el minél később

2011. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd el!

2011. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, hogy 15 évesen még "nem állt be" a menstruáció, de ha minden alkalommal 2 havonta jön meg, vagyis minden második kimarad, ORVOSHOZ KELL FORDULNI!! Ez NEM vicc és nem is normális. A 2 hónapos ciklus sem 15 évesen, sem idősebb, sem fiatalabb korban nem normális.
2011. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!