Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már lassan egy hete vérzek,...

Már lassan egy hete vérzek, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el fogamzásgátló tablettát szedni, de körülbelül egy hete vérzek és nem a menstuációm miatt.

A gyógyszerre az van írva, hogy ez előfordul az első menstuációig.

Én ettől függetlenül félek, hogy valami baj van.Van okom aggódni?

15/L


2011. júl. 14. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Emiatt nincs. Van, aki az első levelet végigpecsételi- Ha a második levélnél is vérzel, akkor orvos.

Bár amiatt azárt aggódhatnál, hogy 15 évesen milyen hatással lesz rád a tabéetta. A legjobb szándékkal mondom, hogy 15 évesnek nem igazán való. Nem alakult ki annyira a hormonrendszered, nem olyan stabil a ciklusod, a peteérésed. Nagyon könnyen megeshet, hogy annyira leállítja a peteérést a tabletta, hogy abbahagyás után semmilyen ciklusod nem lesz.

18 év alatt olyan orvos, akinek fontos a páciense egészsége, nem írja fel.

2011. júl. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, de a nőgyógyásztól megkérdezheted telefonon, lehet, hogy másik gyógyszer kéne.
2011. júl. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Én egy hónapig véreztem a Lindynette 20-tól, akkor visszamentem. Persze, ilyen pecsételőre kell gondolni. Kaptam Lindynette 30-ast, azt mondta a doki, gyenge volt nekem a gyógyszer. Azóta semmi bajom.

2011. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak tökéletesen igaza van. Sajna ezért a sok meddőség, mert nem indul újra a peteérés.

De ennek ellenére amit tapasztalsz, az normális. Én annó egy hónapig vérezgettem. Ha visszatekerhetném az időt, soha nem nyúlnék tablettához...

2011. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!