Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Köze van a cisztának a vízviss...

Köze van a cisztának a vízvisszatartáshoz?

Figyelt kérdés

Írtam ki kérdést már, hogy peteérés miatt fáj-e a hasam.. És ma megint nagyon fáj...


És most jutott eszembe, hogy az utolsó menzeszem óta +2 kg kg víz van bennem, és sehogy sem akar kijönni...


Most akkor szinte 100%, hogy cisztám van? Szerdán megyek a dokimhoz...


Félek :( Még csak 16 vagyok...


2011. júl. 11. 21:52
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha cisztám van, hogy fognak megvizsgálni? vagy mi lesz?:S Műtenek?
2011. júl. 11. 21:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet köze hozzá. Először biztos nem fognak megműteni, és az sem biztos, hogy egyáltalán meg fognak. Lehet csak gyógyszert kapsz rá, amitől kipukkannak, felszívódnak, bár ezek általában csak ideiglenesen válnak be, mert vissza szoktak nőni. A műtét sem nagy cucc, észre sem veszed, helye nem marad (maximum egy pici szeplőnyi). Szerintem ultrahangot fog csinálni a doki, meg tapogatni a hasadat, attól se kell félni.
2011. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Válaszolj légyszí! Mindjárt indulok!


Ha ultrahangot akar csinálni a doki, akkor azt ott a rendelőbe fogja, vagy megint várnom kell egy másik helyen és másik orvos csinálja? Vagy hogy van ez? KÉRLEK ÍRJ...

2011. júl. 14. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,majd mindent meglátsz a dokinál,ott okosabb leszel..kitartás :)
2011. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Végül azt mondta, hogy nincs bajom...

Ha legközelebb fáj, azonnal menjek

2011. júl. 14. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!