Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megvan a menzeszem akkor...

Ha megvan a menzeszem akkor lehet használni hüvelykúpot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A huvelygyulladás gyógyításához elobb meg kell tudni,mi okozza a panaszokat-gomba,baci...

ehhez huvelykenetet kell vennie a nogyogyásznak és vizeletmintát-mert átterjedhet a hugyutakra is a fertozés,hogy a laborban megállapítsák,vagy bakterologus is megcsinálhatja a vizsgálatot.

A kórokozot ki kell irtani-szájon át és/vagy helyileg,huvelyben alkalmazott szerekkel.

Ujra kenetet kell venni a huvelybol és ha negatív az eredmény,eltunt a korokozo,vissza kell állítani a huvely természetes baktériumflóráját tejsavbacilusokat tartalmazo szerekkel

2011. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Amíg nem fejeződik be a menstruáció, nem szabad kúpot használni.

A "codálatosz" cickafarkfű ülőfürdőről meg annyit, hogy 3 keresztes (konkrétan málnaszörp-szerű) vizeletet köszönhettem neki, üvöltő fájdalommal és kórházi ellátással. Pedig még a kádat is patentra kitakarítottam, a füvet is úgy készítettem, ahogy a nagy könyvben írják. A doki szerint a leggondosabban leszűrt lé is tartalmazhat darabkákat, meg felkúszik a húgyúton (mint nekem) és kész a baj. Én azóta semmibe bele nem ülök, még ha kényszerítenének sem! :)

De ha valakinek tetszik, csinálja. De azt sem akkor, amikor menstruál. Akkor minden "belső cucc" szabad, védtelen.

2011. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 7. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!