Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy kell a tampont behelyezni?

Hogy kell a tampont behelyezni?

Figyelt kérdés

Most fogom először használni mert ugye jönnek a táborok és akkor kellhet strandoláshoz. Szűz vagyok gondolom ez is kicsit akadályozó. Ti hogy csináltátok először? Nagyon fájt?

14/L


2011. jún. 28. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
nem fáj, minden le van írva a papiron a dobozban
2011. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előbb az ujjaddal nyúlj fel a puncidba, és tapasztald ki, hogy mi hogy van a hüvelyedbe. Ha ez megy, jöhet a tampon.
2011. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az hogy szűz vagy nem akadály,és egyáltalán nem fáj. Olvasd el a leírását. A legkisebb mérettel próbálkozz, és csak akkor ha megvan, előtte ne kísérletezz.

Moss kezet előtte-utána. Kibontás után húzgáld meg a zsínórját, és felhelyezésnél mutató ujjaddal told kicsit hátrafelé, felfelé. Picit "mocorogj", és akkor jó ha nem is érzed, hogy ott van, ha érzed próbáld még egy picit beljebb tolni. Sok sikert!

2011. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat hááát majd ha eljön az ideje megpróbálom :)
2011. jún. 28. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fog fájni, max. furcsa érzés lesz először...


Én azt ajánlom, hogy tanulmányozd át ezt az oldalt, majd a képet, és hajrá!

[link]


[link]


Remélem, tudtam segíteni :)16L

2011. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!