Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerinted fog új fogamzásgátló...

Szerinted fog új fogamzásgátlót felírni az orvos?

Figyelt kérdés
szóval már 2 levelet szedtem el de a vérzésemmel még mindig baj van (a 7 napos szünetben lenni kéne pecsételős vérzésnek aztán meg kellene jönni, de fordítva van előbb rengeteg van, utána van pecsételős, szóval megvan fordulva nem úgy működik ahogy a betegtájékoztatón van) nem mentem az első levél után hátha beáll de nem, ja és a doki azt mondta hogy el fogja mulasztani a hasfájásomat és ugyanúgy fáj.....
2011. jún. 24. 13:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
igen, de ez mind benne van betegtájékoztatóba -.-
2011. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
jajj oksika -.- :S de azért köszi minden választ....csak tod mondták ha megjön akk szedjem be az első napon...a 8.on, de akkor már nincs meg szoval ez kutyult be...
2011. jún. 24. 17:43
 13/14 anonim ***** válasza:
Amikor először szeded, akkor menzesz első napján kell elkezdeni. Amúgy mindig a szünet 8. napján.
2011. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
bakker ez komoly és vok ilyen szerencsétlen hogy nemtudtam basszus úristen én kur.ára félre értettem...akkor először akkor szedtem be és utána mindig 8. napon és ezután is így fogom...te jó ég még jó h nem mentem dokihoz hogy ez a bajom..de ciki köszi szépen...örök hála...
2011. jún. 24. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!