Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Izgalmi állapotban átlátszó...

Izgalmi állapotban átlátszó vagy fehér nedv távozik belőletek? ( nők )

Figyelt kérdés

Belőlem nagyon fehér... és mennyiségileg is elég sok! Szerintetek ez probléma lehet vagy más is így van ezzel?

Tavaly voltam utoljára nőgyógyásznál, akkor azt mondta minden rendben. Aggódom!


2011. jún. 23. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem problema,azert van mert felizgultal.
2011. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!
2011. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kicsit lekezelőnek érzem (bocs, ha félreértem)... Nem tini lány vagyok. Nem azzal van gondom, hogy simán benedvesedek, hanem magával a színnel, állaggal, mennyiséggel. Elnézést ha nem voltam világos!

2011. jún. 23. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig átlátszó. Ha tavaly voltál orvosnál, akkor úgyis mész idén is. Legalábbis akinek van esze, az évente jár szűrővizsgálatra. Említsd meg a dokinak!
2011. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Semmi baj ez természetes.A test természetes reakcióa ilyenkor felkészülve arra,hogy egy férfi elkezdje az aktust.Nevezhetjük amolyan természetes "sikosítónak".
2011. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom.. Azért köszi.

Csak úgy zárójelben mondom, hogy már több éve férjnél vagyok, úgyhogy mondanom sem kell, hogy régóta élek szexuális életet. Igazából arra voltam kíváncsi, hogy milyen színűnek és állagúnak kellene lennie (mivel nekem eddig szinte átlátszó volt és kevesebb mennyiségileg)és ez változott. Nem tudtam, hogy normális- e.

2011. jún. 29. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagyon fehér nem normális. Talán arra utalhat, hogy felborult az egyensúlyod. Nem hiszem, hogy itt bárki tudna neked értelmeset mondani, hacsak nem nőgyógyász.

Ha aggódsz, akkor miért nem kérdezed meg a nőgyógyászodtól?

2011. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Soron van..csak munkahely meg minden. Sokáig dolgozom, hétvégén meg persze nem rendel. Azért köszi a választ. Valahogy megoldom..
2011. jún. 30. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!