Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az bajt jelenthet, ha nekem...

Az bajt jelenthet, ha nekem nem fáj a hasam ha menstruálok? Oké néha én is érzem, de még sohasem kellett fájdalomcsillapítót bevennem? 18L

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
már miért lenne baj? Nem mindenkinek fáj ugyanannyire, nekem se szokott szinte egyáltalán fájni
2011. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez egy nagyon nagy áldás,egyáltalán nem baj.Nekem sem szokott fájni és addig nem is fogtam fel,hogy milyen szerencsés vagyok ezzel kapcsolatban míg egyszer felfáztam és rá egy napra megjött,na akkor szörnyen fájt és azt hittem megőrülök.Elképzeltem milyen rossz,aki minden egyes alkalommal ezt érzi.Úgyhogy örülj neki!
2011. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért nagy baromság, hogy a már menstruáló lányok előre ijesztgetik azokat, akiknek még nem jött meg! Le kéne erről már szokni! Amint már többször is kiderült, nem mindenkit visel meg a menstruáció.
2011. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy! Nekem borzalmas kínokat okoz kb 3-4 napig, görcsoldó, hasfogó, hányingerre vmi. No és volt olyan h 13szor hánytam, annyira görcsölt. Nem kívánom senkinek. Orvosok szerint szélsőséges eset, de ez is normális így.
2011. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem baj, inkább jó, örülj neki. nekem nagyon fáj, egyszer olyan volt mintha késsel szúrkálnának ,néha meg semmi bajom.
2011. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Áldanék mindent és mindenkit ha nekem sem fájna! Ez egyátalán nem baj, nem mindenkinek fáj. Én halott vagyok mikor menstruálok, alig bírom ki, gyógyszer nélkül biztos nem élném túla azt a fájdalmat!

18/L

2012. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hú, ne tudd meg, most mennyire irigyellek!

Ahogy az előző válaszolók is mondták, teljesen normális vagy!

15/iszonyat hasfájós lány:D

2016. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!