Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Önkielégítés alatti vérzés?

Önkielégítés alatti vérzés?

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem, mert mát másodjára fordult elő, hogy önkielégítés után láttam, hogy az "eszköz" véres. Nem folyik róla, de látni, hogy véres. Lent megtörölve is az. Ezt követően nem vérzek, tehát nem folyik belőlem. Nem értem mitől van ez.. nagyon megijedtem... nem hiszem, hogy ez normális lenne :(

Nem hiszem, hogy a csiklómat sértem meg a körmömmel, szerintem ez a hüvelyemből jön. De miért?

21/L


2011. jún. 18. 02:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az ujjaddal felnyúlsz, látni fogod, hogy a hüvelyedből jön-e. Töröld pzs-be vagy papírtörlőbe. Nem írtad, mi az eszköz, de a körmöddel is felsértheted. Én erre tippelek. Egy vibrátor mondjuk nem sérthetné fel - alapesetben.
2011. jún. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg felsérted a hüvelyed belül vagy a bejáratnál. Ha az eszköz nem egy vibrátor (=erre alkalmas dolog), akkor könnyen fel tudod sérteni magad vele.

De ha csak nem vagy eléggé nedves, és nem csúszik eléggé, az is elég, ha nagyon kidörzsölődik, attól is sebes lehet.

2011. jún. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van vibrátorom és olyanom is, ami vékony (análizgató). Ez utóbbival csináltam mind a két alkalommal, amikor vérzést tapasztaltam. Lehet, hogy túl "hegyes" és azzal felsértem, mikor csinálom? Lehetséges? Fájdalmat nem éreztem soha. És mondom, utána sem vérzek már.. nem értem mi lehet ez :(
2011. jún. 18. 08:34
 4/6 anonim ***** válasza:
análizgatót mért használsz a hüvelyedben?
2011. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szex után is szoktál vérezni?Én igén,elmentem nődokihoz,és kiderült,hogy vérzékeny méhszájseben van.Először én is azt hittem,hogy felsértettük valahogy,de rendszeresen jelentkezett a vérzés.Ha máskor is előfordulna akkor mindenképpen nézesd meg magad az orvossal.De simán lehet az is,hogy csak felsértetted magad.
2011. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, írtam, hogy utána egyáltalán nem tapasztalok vérzést. Amikor befejezem látom, hogy véres az eszköz, megtörlöm, magamat is, és utána már nem jön belőlem. Amit írtál, hogy n eked mi van, annak az volt a tünete, hogy konkrétan véreztél utána még akár órákig?
2011. jún. 18. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!