Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől maradhat el a menstruáci...

Mitől maradhat el a menstruáció a terhességen kívűl?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl ha sokat idegeskedsz, akkor attól eltolódik, barátnőmnek hormonzavarok miatt maradt ki párszor. úgy tudom még erős diéta / éhezés idején is elmaradhat.
2009. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nagyon sok oka lehet. Pl: idegi alapon, hirtelen hízás-fogyás, nőgyógyászati okok - cysta, cukorbetegség, hormon problémák...

Amennyiben a késés nem múlik, mindenképpen fordulj orvoshoz.

2009. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
időváltozás,stressz,rendszertelen étkezés,hormonzavar,gyógyszer mellékhatás /nem csak fog.gátlótól/,allergia
2009. márc. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnap megyek dokihoz csak azért kérdeztem hogy mikre számíthatok mit mondhat majd a doki.Melyiktől féljek a leginkább mi a legnagyobb gond?Baba nem lesz mert csináltam tesztet(3at)és mind negatív.
2009. márc. 23. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előre ne félj semmitől, annak nem sok értelme van.

Lehet egyébként gyulladástól, cisztától is.

2009. márc. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
38%
Ha a negatív teszt azt jelentené, hogy nem vagy terhes, akkor nem tudom, hogy került ide ez a két kölyök. Nekem csak a a 9. hét után lett pozitív a tesztem.
2009. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Millio oka lehet, de fiatal korban leggyakrabban a fogyokuratol van. Nem is kell hozza drasztikus fogyozas, elegendo ha a szervezeted a korabban megszokottaktol eltero mennyisegu es/vagy osszetetelu etelt 'kap'.
2009. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!