Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon miért nem jön meg a...

Vajon miért nem jön meg a vérzésem? Spirálom van.

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a spiráltól néha zavarodott(nem mindig ugyan akkor jön meg),de nekem már egy ideje beált,hogy 5-10 között jön meg,általában 8-án.most meg itt van 15-e és még mindig semmi.múlt héten foltozgattam 1-2 napig,de ennyi.

Félek,hogy vmi gond lesz a spiràllal vagy hogy valami bajom van.vizsont elköttetni nem akarom magam,a gyógyszert meg félek,hogy elfelejteném itt-ott bevenni.nagyon könnyen teherbe esek...

Mikor érdemes orvoshoz menni ezzel?


2011. jún. 15. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk először egy tesztet ajánlok. A spirál elég megbízható, de bizony közel sem 100%. Láttam én már spirál mellett ikerterhességet.
2011. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt első körben...A spirál nagyon könnyen elmozdul stb., nem olyan magas a hatékonysága...
2011. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.van valami amiből észre lehet venni ha elmozdult a spirál?vagy azt csak a doki veszi észre?tud vki valami más módszert védekezésre ami nem gyógyszer vagy elköttetés?
2011. jún. 15. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Óvszer...
2011. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 gyermekem óvszer mellett lett.nem hinném,hogy ez nálam beválna.tényleg nagyon könnyen teherbe esek....kivéve ha gyereket akarnék.az elsö gyermekemet nagyon akartuk,majdnem 10 hónapig próbálkoztunk.azóta volt egy vetélésem és egy abortuszom+ két gyermeket szültem(ök voltak òvszeres védekezéssel).így 3 gyermekem van.elköttetni már írtam,nem akarom magam.òvszer és gyógyszer nem jó.és fèlek a spirál sem elég biztonságos. :(
2011. jún. 15. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Óvszer mellett mégis hogy estél teherbe kétszer? Még egyszer oké, de kétszer? Nem aktus elején húzta fel? Vagy kiszakadt? Vagy mégis hogy?
2011. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyiküknél kiszakadt...a másik hát,mit ne mondjak...amikor a bátyámékkal megtörtént kinevettem őket...amikor pedig velem...!

Szóval a lényeg az,hogy elég durván csináltuk és...bennem maradt. :S

2011. jún. 15. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!