Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyet vegyek, és mennyit?...

Milyet vegyek, és mennyit? Kirándulásra mit vigyek?

Figyelt kérdés
OB tampontról van szó, írtam ki egy kérdést már, hogy mit csináljak, 15/L. Sok hasznos választ kaptam. Holnap osztálykiráéndulás, nagyon erős a vérzésem, normál tampon egy óra alatt átázik. Megyek a boltba ma, milyen fajtát vegyek, legalább 2 dobozzal veszek, lehet mind a kettő 2 féle lesz. Mit ajánlotok? Kiránduláson jó, ha éjszakai betétet teszek+ tampont? Lehet nem lesz lehetőség wc-re menni közben (barlangtúra) ha átázok mit tegyek?:( Segítség!! :(
2011. jún. 14. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem sportra, vagy hosszabb ideig tartó wc hiányra nagyon jól bejött a tampon+betét kombináció.

Legyen nálad mindig betét kézél, biztos lesz lehetőségetek wc-re menni pár óránként.

Ha ennyire erős a vérzésed, akkor a legnagyobb tampont vegyed, ami még kényelmes.

esetleg vigyél több ruhát, no meg plusz egy pulcsit átázás esetére, és sötét színű naci legyen rajtad. Biztos ami biztos

2011. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már írtam az előző kérdésedhez is. :)

Nos, mondtam, hogy használj extra tampont éjjeli betéttel.

2011. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még várok tanácsokat. :)
2011. jún. 14. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:

A legjobb megoldás az extra tampon éjszakai betéttel és jó szoros bugyi, sötét nadrág, esetleg egy pulcsi a derékra ha átáznál. Vigyél mindenből nyugodtan 2 csomaggal a táska elbírja, normál tampont is vihetsz ha esetleg gyengülne akkor feleslegesen ne legyen "bent" extra.

Nálam ilyen esetekben volt mindig babaposi törlőkendő (szerintem jobb és gazdaságosabb mint az intim törlőkendő) vagy valamilyen fertőtlenítő amivel a kezemet meg tudtam tisztítani. Volt rá példa, hogy bokorban cseréltem :( , mert nem volt más lehetőség.

Ha áttörölgeted magad sokkal jobb lesz a közérzeted.

2011. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!