Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha az egyik mellbimbó...

Normális ha az egyik mellbimbóm nagyobb mint a másik? Majdnem 2x akkora, de nem fáj, nem érzékeny, semmi

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem normális abban az értelemben, hogy a megszokottól eltérő, nem átlagos. De szerintem ezzel te is tisztában vagy. Emiatt nem kell szégyenkezned, a párod/leendő párod pedig biztos elfogad majd ezzel, ha egyeltelán számít vagy különösebben feltűnik neki.


A válasz tehát, átlagostól elüt, nem "normális", de nem is rossz vagy baj. :-)

2009. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jobb és bal oldal ritkán egyforma, lehet, hogy az egyik feled jobban fejlődik. (hány éves vagy?) Neked ez lehet a szexepiled.Érdekessé tesz.
2009. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oh,már 24 múltam.csak megijdetem hogy esetleg valami gyulladás lehet,de azért biztos ami biztos megnézetem a dokimmal,úgyis esedékes a rákszűrésem.
2009. márc. 22. 12:11
 4/4 anonim válasza:
ez érdekes ha megnézetted a dokinál megkérhetnélak hogy megird a véleményét? NAGYON SZÉPEN KÉRLEK!!! mert épp mi is a barátnömmel felfigyeltünk erre neki is az egyik nagyobb a ball melle de neki érzékeny is volt!! lehet hogy egy buta kérdés ,nem lehet ez terhességi tünet?
2009. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!