Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor már szeretkezhetek a...

Akkor már szeretkezhetek a barátommal? Hüvelygombára Canesten kombit használok, ma alkalmazom a 3. tablettát.

Figyelt kérdés
Holnap jön a barátom és arra lennék kíváncsi, hogy szexelhetünk e már? Vagy még hány napot várjak?
2009. márc. 20. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szexelhettek, csak használjatok gumit. Ha te gombás lettél és nem vettétek észre (és ez sajnos így is van, mert előbb lesz gombás az ember, mint észrevenné) úgy a barátod is gombás jelenleg, amit még nem kezeltetek... szóval vissza fogja rád ragasztani. Őt is kezelni kell.
2009. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

szia!

szerintem még várj!ha már teljesen elmúltak a tünetek, és a gyógyszer is ,majd csak utána.

2009. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem, a barátom nem gombás, mert mindig gumival védekezünk. úgy meg elég nehéz elkapnia. köszi a válaszokat
2009. márc. 20. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor nincs gond szexeljetek csak hajrá! :)



25/f

2009. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha ma teszed be a 3.at,akkor holnap délelött még simán "folyik ki" belőled a maradék,este is még érezhető lesz a szaga is,hiába a fürdés!

Ha nagyon muszáj,akkor gumival és mellőzve az orálisszexet!

2009. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi szagot nem tapasztaltam. Nekem nem volt szagom se a kezelés előtt, se most. Meg a trutyinak sem volt szaga.
2009. márc. 20. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!