Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mehetek úgy vízbe ha csak...

Mehetek úgy vízbe ha csak barnázom?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz egy tábor, és úgy néz ki (bár beállóban van, mert augusztusban jött meg), hogy a vége bele fog nyúlni. Nálam úgy megy le a havi, hogy 3, max 4 napos. ebből az első napon csak "barnázom" az utolsón pedig az szokott lenni, hogy úgy néz ki, mintha elmúlt volna, viszont lehet hogy mindjuk egész nap kijön egy csepp a végére. Az lenne a kérdésem, hogy így az első és utolsó napon mehetek-e vízbe?
2009. márc. 19. 22:39
 1/4 anonim válasza:
Tamponnal mehetsz , az nélkül kinos lenne!
2009. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tamponnal persze.

Tamponnal akkor is mennek, amikor rendesen menstruálnak.

Tampon nélkül nehogy be menj. Szerintem válassz jó minőségűt, az új ob-nak szárnya is van, az nagyon jó, tuti nem lesz semmi gond. Persze időnként nem árt cserélni tiszta kézzel! Az új termék neve ob flexia.

2009. márc. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tampont nem szeretnék használni. De a "barnázás" nekem annyi, hogy a folyásom rózsaszín
2009. márc. 20. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor ne menj vízbe, mert :

1 átázhat a fürdőruhád, és égés lesz

2 kifolyhat a cucc, és mégnagyobb égés lesz

3 fertőzéseket kaphatsz ami nagyon fájdalmas, és nehezen múlik és ha olyat szedsz össze, akkor felkelni nem fogsz tudni és annyira fáj, hogy sírnod kell. Én órűkig ültem összekuporodva a kádban egyszer, mert fürdés közben annyira begörcsöltek a petefészkeim (mert előtte összeszedtem egy fertőzést vízben).

Akkor is elkaphatsz valamit, ha nincs meg, nem hogy ha még meg is van! Ha csak barnás, rózsaszínes dolog van, még akkor is van egy picike seb belül, tehát tampon nélkül nem tanácsos vízbe menni.


Egyáltalán nem higiénikus. De nyugodtan használhatnál egy tampont, ha csak picit van már meg nem is kellene aggódnod, nem is kéne túl gyakran cserélned.

2009. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!