Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet már 2 hete a...

Mitől késhet már 2 hete a mensim? Ez bajt jelent? (nekem nem szokott késni, legfeljebb 1-2 napot, és a terhesség kizárva)

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 13:11
 1/5 anonim válasza:

Védekezés mellett becsúszhat egy kisbaba, csak a szexuális élet hiány a 100%.

Ha ez utóbbi igaz, szerintem nem árt, ha elmész dokihoz! Ő tud biztosat mondani!

2011. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
azért vegyél egy tesztet.bár volt ,h nekem egy hónapot kimaradt.idegalapon.
2011. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem hat éve van meg és még mindig előfordul, hogy nem jön meg mikor kéne neki. De lehet hormonzavar, vagy valami fertőzés.
2011. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Lehet hogy van valami gondod ami oylan feszülté teszi a testedet lelkedet hogy nem jön meg. Nekem is volt ilyen nagyon sok problémám volt és késett pont 2 hetet de az utolsó héten már úgy rágörcsöltem hogy miért nem jön meg hogy ártottam vele.

Sztem azért menj el dokihoz mert lehet más oka is neki.

2011. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is volt olyan, amikor majdnem két hetet késett, eléggé stresszes voltam akkoriban

de késhet ettől a folyton változó időjárástól... egyszer harminc fok van aztán meg leszakad az ég...

2011. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!