Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős PMS tüneteket...

Nagyon erős PMS tüneteket mivel lehetne enyhíteni?

Figyelt kérdés

Minden menstruáció előtt nagyon szenvedek...inkább lelkileg, mint testileg (az már mensi alatt szokott lenni). Hihetetlen feszült vagyok, egy-egy rossz mondatért ölni tudnék, de ugyanakkor folyton sírnom is kell mindenen. Mindent rossznak látok, általában pár nap alatt már az öngyilkosság gondolatáig jutok. Szerintem azért ez nem normális.


Máskor is előfordul néha ilyen, ha valami rossz történik, de mensi előtt szinte mindig. Nektek mi vált be?


2011. jún. 4. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál, kb. én is írhattam volna a kérdést. Én elgondolkodtam a fogamzásgátlón, csak közben kiderült, hogy nekem egyéb okok miatt nem tenne jót. Másnak viszont lehet, hogy segítene.
2011. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem fizikai problémáim vannak, de kaptam rá "gyógyszert". Ennek a betegtájékotatójában olvastam, hogy jó a lelki tünetekre is. Ez a gyógyszer a PREMENS, gyógynövényes, természetes anyagokból. Két hónapig szedtem, napi egy darabot, azonos időpontban. Nekem bevált, ajánlom. Recept nélkül is lehet kapni, 3000 ft körül van 30 szem.

Remélem segít!

22/N

2011. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Hát nem könnyű nőnek lenni... :S De kipróbálom ezt a premenset, sajnos a fogamzásgátló nekem sem jó.

2011. jún. 4. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:

20:42-vel értek egyet

Én is szedem a Premenst, és csak jót tudok mondani! már nincs "depi", nincsenek iszonyú görcsök, amitől az ágyból sem tudtam kikelni, nincsenek dührohamok, és hajszálpontos a ciklusom:)

20/L

2011. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!