Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? 19 éves...

Mi lehet a bajom? 19 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés

Csütörtökön voltunk együtt és egy kicsit fájt közben, aztán egyre jobban és leálltunk. Aztán már alig áltam a lábamon. Bevettem egy Nospa-t és kb 25-30 mulva elmult. 6 napja késik a menszim. Tegnap előtt úgy éreztem mintha mindjárt megjönne... Tegnap meg mintha szurkált volna egy kicsit.

Az is lehetséges hogy terhes vagyok?


2011. máj. 30. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
igen lehetséges, de ha megfelelően védekeztetek akkor nem, csinálj egy tesztet!!!
2011. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én petefészek cisztával voltam így, bár nekem nem késett, hanem 1 héttel hamarabb megjött, fogamzásgátló mellett.
2011. máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Látatlanban senki nem tudja megmondani. A terhesség elvileg nem jár fájdalommal, de ha nem védekeztetek, lehetsz terhes.

Egy biztos: ha annyira fájt, hogy abba kellett hagyni és gyógyszert bevenni, akkor az mindenképpen orvost igényel. Mielőbb keress fel egyet, nehogy súlyos bajod legyen.

2011. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
terhes voltam
2011. aug. 12. 01:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel védekeztetek amúgy? És mi lett? Elment a baba, vagy mi történt?
2011. aug. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha elvetél, akkor sem fáj a szex napokkal korábban.

Vagy más baja is van, vagy kamu az egész. A vetélés görcsökkel és vérzéssel jár, és ez nagyjából egyidőben van.

2011. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!