Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez gond lehet? Nekem 7 van...

Ez gond lehet? Nekem 7 van hogy 8 napig tart a menstruációm. Hallottam, hogy valakinek csak 5.

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az semmi a volt osztálytársamnak csak 3 és majd meghalt akkor is. de nekem volt már 14napos is nem kis mennyiséggel de ez az első években volt aztán beállt 5re.
2011. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mielőtt elkezdtem a fogamzásgátlót, nekem is 7 napig tartott, és nagyon fájt is végig.

Nem gond, ha sok napig van meg, ilyenek vagyunk sajnos.

2011. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól függ,hány éves vagy.Tizenévesen még elmegy.MI azt tanultuk nőgyógyászatból,hogy ez azért nem túl jó és érdemes kivizsgálni hormonálisan,bár nem feltétlenül áll mögötte kimutatható nagyobb ok,nagyon sok lánynak tart ilyen sokáig,valami nagyon pici hormonális változás is okozhatja vagy egyéb testi tényező,de akár normális sajátosság is lehet,de azért egy vérvételt szerintem megér-az nem megterhelő dolog,említsd meg a nőgyógyászodnak :)

21N

2011. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

amúgy nem hinném,hogy ez feltétlenül rossz így,de fő a biztonság

21N

2011. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem 12 éves korom óta 8 nap, és most sem csökken. Már 28 vagyok, fogamzásgátlót szedek, de még most is hosszú és erős. Legalább a 6. napig nagyon erős. De a doki szerint normális. Csak azt hittem, hogy a tabitól csökkenni fog.

ha neked is ilyen hosszú, akkor sajnos így jártál, mint én. Együtt érzek veled... :))

2011. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tizenéves koromban nekem olyan volt, mint a mesében. Hol volt, hol nem volt. ha volt, akkor átlagosan 7-8 napig tartott nekem is, változó erősséggel. Történt olyan is, hogy lement 5 nap, 1 nap szünet aztán még 1 napra visszatért... de ahogy közeledett a tizesek vége úgy rövidült és gyengült, 18-19 közt már a leghosszabb 5 napos, és nem ritka a 3-4.
2011. máj. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A menstruáció 2-8 napig tart
2011. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is mindig legalább egy hétig eltartott, szóval.. Most, hogy szültem, kíváncsi vagyok változik e...
2011. jún. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem mindig 7 napot tartott, annyi h. az intenzitaása volt változó. de makk egészéges vagyok, jelenleg terhes, ugyh ez nem befolyásol semmit.
2011. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ezlőző vagyok. mikor tablettát szedtem nem volt nekem se kevesebb csak nem fajt a hasam.
2011. jún. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!