Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van nőnemű nőgyógyász Zalaeger...

Van nőnemű nőgyógyász Zalaegerszegen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de ha nem feltétlenül Zeg kell, akkor meleg szívvel ajánlom Neked Lentiben dr. Fekete Zoltánt, ő egy rendkívül kedves, tapintatos, intelligens, kellően laza doki, vele biztosan nem lesz problémád. Én nagyon szeretem őt (és nagyon sokan dicsérik rajtam kívül is, és ha nem akarsz hozzá az SZTK-ba menni, van magánrendelése is - bár SZTK-son is ugyanolyan jó fej).
2011. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NŐnemű!
2011. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én értettem a kérdést, de mivel feltehetően Zegen nincs (Lentiben pedig tuti nincs), így javasoltam nem nőnemű, de nagyon jó nődokit. Mert ő bevált, tőle nem kell parázni. De bocs, nem, nőneműt még mindig nem tudok... és még mindig dr. Feketét ajánlom, ha megbízhatót szeretnél :)

Miért fontos egyébként, hogy nő legyen?

2011. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nincs női nőgyógyász.

2011. máj. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jók vannak. Olvasd el a publikációk címét, és a te problémádhoz közelállót keress. Így tudod a számodra megfelelőt kiválasztani.

előző

2011. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!