Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez melyik típusú hüvelygomba?

Ez melyik típusú hüvelygomba?

Figyelt kérdés
nem viszketek, csak száraz a hüvelyebemenet, és belül pedig olyan mintha túró lenne, és semmilyen szaga sincs. mivel lehet kezelni?
2009. márc. 12. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Vannak típusok? Gyógyszertárban vegyél Canesten kenőcsöt, kúpot.
2009. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Orvossal. Mégis mit vársz egy netes oldalon? Hogy látatlanba diagnosztizáljunk egy problémát? Receptet ne küldjek? Újraélesztés monitoron át? Mi van ha nem is gomba? Hátha tanácsolnak neked valami baromságot, amitől még nagyobb bajod lesz, puszta kedvességből.

Tessék szépen orvoshoz menni. Ha elég felnőtt voltál, hogy összeszedj valamit, akkor légy elég felnőtt, és menj dokihoz.

2009. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Candida gomba (túrós, darabos)

irány a doki, ugy olcsóbban meguszod a kezelést ,és biztos jo kupot ir ki.

2009. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Én voltam kettővel ezelőtt. Pontozzatok csak le hülye majmok, hátha valamelyikőtök kinyírja szegény lányt valami ostoba tanáccsal.
2009. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó válaszokat. sokat segítettetek. volt már ilyenem, csak régen és nem emlékeztem melyik is ez a típus.és a kedves válaszolót aki rögtön ítélkezett, és úgy véli ezt valahol "öszzeszedtem", tájékoztatnám hogy ez a gombás megbetegedés a nők nagy százalékánál krónikus visszatérő peobléma, és még egy uszodában is simán össze lehet szedni, nem kell rögtön rosszra gondolni. és megnyugtatnálak, a szívtranszplantációmat már nem neten és otthon fogom megoldani!:-)
2009. márc. 12. 20:30
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Közlöm a kedves kérdezővel, hogy nem kell rögtön ítélkezni, és rosszra gondolni, ugyanis tudom, hogy a nőknél ez visszatérő probléma, csak éppen felelőtlennek tartom az efféle majd otthon bekenegetek valamit azt jónapot megoldásokat. Nekem is van feleségem, és nem nagyon szeretném, ha orvos helyett neten keresne megoldást mindenféle ismeretlen korú és nemű, de nagggyon tapasztalt és ahogy látom önérzetes fórumtárstól. Ha lesz egyszer (végre) lányom, akkor inkább kézenfogva viszem minden alkalommal dokihoz, mint hogy aztán összeszedjen valami olyan cuccot, amitől aztán egész életében szenvedni fog. Szép dolog a Canesten, de néha pont annyit ér, mint tüdőgyulladásra a szopogatós tabletta.


Az egészségünk nem játék. Aki ezt nem érti és lehúz 37%-ra, mert azt merészeltem mondani, minő botorság, hogy a tünetekkel orvoshoz fordulj, az meg szüljön faros sünt gombás vaginán át.

2009. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyiban igaza van az előző válaszolónak, hogy tényleg el kéne menni nőgyógyászhoz, nehogy olyan dolog legyen, aminek csak árt a Canesten. Egyébként ha nincs időd elmenni orvoshoz, mert lehet ez is, akkor ha gondolod, írj nyugodtan privátban és elküldök néhány házipraktikát, amivel ha tényleg hüvelygombád van, akkor használsz, ha nincs akkor meg nem ártasz.
2009. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszike, de már megoldódott a problémám.
2009. márc. 14. 12:45
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Örülök, hogy megoldódott. Remélem, hogy nem csak tüneti, hanem oki kezelést adtál. 10 év múlva ha visszajössz megkérdezni, hogy miért alakult ki a méhnyakrákod, akkor keresd meg ezt a kérdésedet, és olvasd el újra a lepontozott válaszokat.
2009. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
milyen jó hogy itt mindjárt alapból hülyének nézik az embert! lassan félek kérdést feltenni!!! köszi
2009. márc. 19. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!