Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori hüvelygomba, mi lehet...

Gyakori hüvelygomba, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szóval 19 éves vagyok és utóbbi másfél évben 4x volt hüvelygombám. Voltam vele nőgyógyásznál is. Mindig elmúlt de csak pár hétre/hónapra. Nem tudom mi lehet a baj erős az immunrendszerem szinte soha nem vagyok beteg. Minden nap fürdök többször is, minden nap tiszta fehérnemű (amit vasalok is hogy baktériumok ne legyenek benne)tisztasági betétet is hordok. Ha odanyúlok mindig előtte alaposan kezet mosok. Nem ülök rá nyilvános wcre, papírzsebkendőt is magamnak viszek. Saját borotvám van. Mégis mindig visszajön és már elegem van. Mit tudnék csinálni? Vagy mitől jöhet mindig vissza? Mire kéne figyeljek?
2011. máj. 15. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire kéne figyeljél?A partneredre,ha van,sokszor ö a hordozo!!!Kenegetnie kéne a nemiszervét Pevaryl kenöccsel,Canesten állitolag nemsokat ér.

Remélem belülröl nem szoktad vizzel öblögetni a hüvelyed,mert akkor teljesen felborula flora háztartásod.

Ugyhogy ez a kettö a mérvado.

2011. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyel sok afonyat, igyal sok cickafark teat

ne egyel fehercukrot feherlisztet, vagy keveset csak

sok zoldseget egyel

szex ha van, utanna hamar mosdani

furdoszobat, mosogepet sarkokig kifertotleniteni

nincs valakinek labgombaja a csaladban,

sajat torolkozo, es azt is s vasald ki

2011. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tartsd melegen a derekadat, ne fazz fel

jarsz uszni..

ne hasznalj sokszor tampont, csak ha muszaj

2011. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja nincs barátom.
2011. máj. 15. 15:35
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. máj. 15. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!