Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megint megjönni, soha?

Mikor fog megint megjönni, soha?

Figyelt kérdés
14/L vagyok.3 éve menstruálok.Február óta nem jött meg.Azóta, amióta elkezdtem konditerembe járni és fogyókúrázni.Már sokszor fogyókúráztam, és olyankor mindig kimaradt, tehát a szerintem a fogyókúra miatt van.Viszont nem akarom abbahagyni.Lehet belőle baj, ha nem jön meg rendszeresen?
2011. máj. 13. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, persze, hogy baj lenne. 14 éves vagy, és már sokszor fogyókúráztál? Minden rosszindulat nélkül: fel kellene keresned egy pszichológust, de sürgősen.
2011. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz tőle meddő, gondolom nem szeretnéd. Ha nem jön meg a fogyókúra miatt, az azt jelenti, hogy túl sovány vagy. Hány centi vagy és hány kiló?
2011. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
158cm/47 kg vagyok..Nem vagyok túl sovány, még soványnak sem mondhatom magam.Van rajtam 4 kg felesleg, de jól megszenvedek érte, hogy lefogyjak, de elég nehezen akar lemenni, így meg rosszul érzem magam.Nyárig, ha nem fogyok le, nem veszek fel fürdőruhát.Amúgy nem baj, ha meddővé válok, mert soha az életbe nem akarok gyereket, és szerintem nem is fog a véleményem megváltozni
2011. máj. 13. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Hááát,azért ezt így 14 évesen kijelenteni,hogy nem baj ha meddő vagy, úgysem akarsz soha gyereket...elég fura. Lehet pár év múlva másképp fogod gondolni... Majd amikor a 20-as éveidben fogsz járni, és lesz egy férfi aki családot szeretne alapítani veled, de nem lehet, mert "meddő" vagy...nah akkor megnézném, h hogy áll a szád!
2011. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz semmi bajod :D de hogy fogyózol?
2011. máj. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

47 kilóból még le akarsz adni 4-et? Ez őrültség!

Persze hogy nem jön meg a bajod, ha éhezik a szervezeted!


Nekem barátnőm csinálta ezt, tiszta őrült volt, ez szerintem már anorexiának számít. Ő is fogyózott és nem érdekelte, hogy nem jön meg neki. Csont és bőr volt, de még fogyózott. Másfél évig nem volt neki menstruációja, amikor elment dokihoz. Sajnos, hiába érte el a normális súlyt hízás után, sajnos már nem állt helyre a működés, és örökre meddő lett.


megér ennyit az, hogy pár évre piszkafa legyél?

Nem beszélve arról hogy ez a lány az egész anyagcseréjét elrontotta a koplalással, és most már a levegőtől is hízik, pedig nem tud sokat enni, mert mindentől fáj a gyomra, sokszor hány savat, pedig már eszik.


Aránytalanul tud csak hízni (tehát nem szép egyenletesen oszlik el a testén, hanem össze-vissza, és nem hús van a csontjain, hanem csak lötyögős bőr meg némi zsír)

Egészsége lehet hogy sosem jön helyre.


De ahogy gondolod.

2011. máj. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi szükség rá, hogy fogyózz!
2011. máj. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!