Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeres hüvelyfolyásom van...

Rendszeres hüvelyfolyásom van ami megkeseríti az életem. Már sokadszorra jött elő. Antibiotikummal lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Kúpokat már nem akarok használni, mindig kiújul. Aki tud erről vmi infót az írjon!!! Köszi előre is!
2009. márc. 11. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egy antibiotikum mellékhatásaként jött elő. Jó lenne ismerni az antibiotikum mellékhatásait, mik lehetnek.
2009. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az antibiotikum nem erre való, hanem valóban, előfordul, hogy antibiotikus kezelés után fellángol a hüvely folyása.

Ez egy jól kezelhető, NÉPBETEGSÉG!

Nincs olyan nő akinek az életében ne fordulna elő.

A kezelésről sokszor írtak már, keress rá, de vény nélkül is vannak szerek.

Jobb persze orvoshoz fordulni, mert lehet, hogy tenyésztés is kell.

A kúp pedig egy gyógyszerforma, nem kell tőle viszolyogni.Nem marad az ott túl sokáig, felszívódik.

2009. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak nekem már 1 éven belül vagy 4X volt, és ez nagyon nem jó így:( Azért kérdeztem hátha van rá vmi gyógyszer. De megkérdezem a dokimtól.
2009. márc. 12. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!