Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért megy a hasam amikor megjön?

Miért megy a hasam amikor megjön?

Figyelt kérdés
Amikor megjön a menszeszem akkor odabennt felborul nálam valami, mert 1 napon keresztül megy a hasam. Ez évek óta így van, minden egyes hónapban. Tegnap este megjött, és ma már 5-6szor voltam WC-n, és most is érzem hogy kell. Miért van ez? Mi köze a menszesznek a gyomorhoz?
2009. márc. 11. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

na erre en is szeretnek valaszt talalni! (bocs,hogy nem a valaszt irtam de legalabb tudd, hogy van sorstarsad)

amugy nekem nem megy ilyen durvan a hasam, de eleg gyakran s "konnyen" jarom a Wc-t olyankor.

18-L

2009. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert uyge aznap étkezel a szervezeted nem tudja egyszerre "kezelni" az emésztést és amikor megjön. Nővéremnek is hasonló problémái vannak mint Neked.

Amikor megjön neki, és aznap eszik egyből megy a a WC-re.

2009. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!